<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-MLKRTW" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

Rýchly a jednoduchý fakturačný systém je len začiatok

Keď rozbiehaš biznis, chceš mať v dokladoch poriadok

Toto ti iKROS umožňuje už dnes. Všetky faktúry a fakturačné doklady máš upratané v jednotlivých evidenciách, súvisiace dokumenty na seba navzájom odkazujú. Systém si nastavíš v priebehu pár minút.

Účtovník si tvoje doklady zase rýchlo stiahne do účtovného programu.

Keď rozbiehaš biznis, chceš mať v dokladoch poriadok
S pribúdajúcimi zákazníkmi potrebuješ mať prehľad

S pribúdajúcimi zákazníkmi potrebuješ mať prehľad

iKROS ti už dnes ponúka prehľad o dôležitých číslach, v sumároch a grafoch zobrazuje údaje z dokumentov a tiež       z prepojeného účtovníctva. Do budúcnosti plánujeme ďalšie funkcionality, ktoré ti dajú návod, čo v tvojom biznise funguje a čo treba zlepšiť.

Taktiež ti nimi chceme uľahčiť presnejšie predvídanie vývoja financií a správne naň reagovať.

Skĺbiť predaj rôznych typov produktov a služieb nie je ľahké

Fakturuješ tovar aj služby a oboje zákazníkom umožňuješ zakúpiť v e-shope ale aj mimo neho?

V iKROSe môžeš cez menu Tovary a služby jednoduchým zakliknutím ovplyvňovať, ktoré položky budú automaticky odoslané do e-shopu a ktoré nie.

 

Skĺbiť predaj rôznych typov produktov a služieb nie je ľahké
Urob zo spokojných zákazníkov tvoj hlavný marketingový kanál

Urob zo spokojných zákazníkov tvoj hlavný marketingový kanál

Myslíme si, že malé firmy a živnostníci v tejto oblasti nechávajú veľa potenciálu nevyužitého.

Plánovanými novinkami ti chceme systémovo uľahčiť motiváciu tvojich zákaznikov a partnerov k šíreniu povedomia o tvojom podnikaní a boli za to aj patrične odmenení. 

Využi možnosti globálneho trhu

Jednotný digitálny trh bude znamenať zjednotenie online obchodovania v Európskej únii.

Aj pre vysoko špecifické produkty, ktoré majú na Slovensku len hŕstku potenciálnych zákazníkov, môžu zmeny predstavovať veľký potenciál na globálnom trhu. Preto chceme iKROS smerovať tak, aby ti uľahčil napredovanie globálne.

Využi možnosti globálneho trhu

Tím iKROS

Vieme čo stojí za tvorbou úspešného biznisu

Za projektom iKROS stojí tím nadšencov s dlhodobými skúsenosťami s vývojom webových a desktopových ekonomických aplikácií. Na projekte priamo pracuje alebo ho podporuje viac ako 15 ľudí zo spoločnosti KROS.

Vlasto Kocián (Garant)

Vlasto Kocián (Garant)

Napriek tomu, že je ten prvý, kto smeruje aplikáciu iKROS po správnych vodách a vo firme pracoval na viacerých významných pozíciách, nie je to žiadny "vážny pánko". Veľmi rád vtipkuje a stretneš ho vysmiateho a s dobrou náladou. Baví ho objavovať skryté potreby zákazníkov, o ktorých sami nevedia, avšak ocenia ich po zapracovaní do aplikácie. Je rodinný typ, ktorý sa stará o 3 deti. Vo voľnom čase sa venuje knižkám a skoro všetkým druhom športu. Verí, že pozitívne myslenie a úsmev na tvári dláždia cestu k úspechu a šťastiu.

Janči Jantošík (Architekt)

Janči Jantošík (Architekt)

Janči alias „Džejdžej“ pracoval na oddelení odbytu a na projekte OMEGA. Má rád nové výzvy a cieľavedomosť je jeho pevný základ. Svoje dlhoročné skúsenosti nepovažuje za konečné a nemenné. Táto otvorenosť a prispôsobivosť je najlepšou cestičkou pre nové nápady a riešenia. Najradšej relaxuje pri športe a venuje sa svojej rodinke.

Miro Hanes (Vývojár)

Miro Hanes (Vývojár)

Mirov príbeh je o mladosti, aj keď je najstarší z nášho tímu. Ten príbeh je zvláštny v tom, že ako mladého ho programovanie veľmi bavilo. Ale pre nedostatok príležitostí dávnej doby robil úplne iné profesie. V zrelom veku sa vrátil k programovaniu na webe a neskôr využil príležitosť pridať sa k nášmu tímu. Okrem iného tu vidieť, že naša firma nedáva príležitosti len mladým, ale hlavne šikovným. Ale jednu podmienku mladosti Miro spĺňa určite. Keď ho spoznáte, ľahko pochopíte, čo znamená byť "duchom mladý".

Ivka Adamíková (Analytik)

Ivka Adamíková (Analytik)

Ivka sa s chuťou sa zapája do vývoja iKROSu a tvorí analýzy. Na návštevu s užívateľmi vždy prináša úsmev a dobrú náladu a aj vďaka tomu presne mapuje riešenia ich trápenia. Verí, že s pozitívnym prístupom sa v živote ľahšie kráča. Bez rodiny, zdravého smiechu a spánku, bajkov a perinovej snowboardovačky to proste nejde.

Peťo Mikula (Vývojár)

Peťo Mikula (Vývojár)

Peťo alias „Miki“ spolu s ostatnými tvorí tím skvelých vývojárov. Precíznosť a detailnosť sú jeho neoddeliteľné vlastnosti. Dovtedy nepustí kód z ruky, kým nie je všetko presne tak, ako má byť. Keď ho stretneš, ver tomu, že je taký ako spieva Zdenka Predná „Honey, honey, som fešák ostrihaný, navoňaný frajer a tak...“

Majo Mikula (Vývojár)

Majo Mikula (Vývojár)

Majo dnes už ako ostrieľaný vývojár má všetko pod palcom a veľmi dobre vie kadiaľ vejú kódy. Svoje rozhodnutia robí rýchlo a premyslene. Je krotiteľom technológií každého kalibru. Keď nikto nevie ako ďalej, Majo na to určite príde. Preferuje pozitívnu literatúru, rekreačne šport a ľahšie túry.

Pridaj sa k nám

Za iKROSom je dlhoročne úspešná firma

Za iKROSom je dlhoročne úspešná firma

KROS a.s., je úspešná slovenská softvérová firma.

Už od roku 1995 sa zaoberá vývojom a predajom:     ekonomického softvéru (programy ALFA plus, OLYMP, OMEGA), stavebného softvéru (program CENKROS plus, SMART plus) a znaleckého softvéru (programy HYPO a MEMO).

Programy už používa viac ako 80 tisíc zákazníkov a spoločnosť je tak lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. 

O spokojnosť zákazníkov sa stará viac ako 140 zamestnancov v sídle spoločnosti v Žiline, a na 6 pobočkách v Banskej Bystrici, Košiciach, Bratislave, Nitre, Trenčíne a Spišskej Novej Vsi. 

Pridaj sa k našim spokojným zákazníkom

 • "Ďakujem Vám za vytvorenie tohto programu
  a možnosti využívania zadarmo. Veľmi si to cením."
   
  Miroslav Fajta
 • "Okrem veľmi jednoduchého a dobrého produktu
  máte aj parádny servis."
   
  Braňo Macko
 • "Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s vystavovaním
  faktúr vo vašom programe... Je to úžasne jednoduché
  a pritom veľmi zrozumiteľné. Ďakujem."
   
  Silvia Cerulová
  TEPLUC s.r.o.
 • prazdny.png
  "Vaša aplikácia sa nám veľmi páči a sme z nej nadšení.
  Podľa mňa je skvele urobená a veľmi dobre sa nám používa."
   
  Michal Poppe
  Blueweb, s.r.o.
Pridaj sa k nám

Viac ako 61 000 zákazníkov používa iKROS.